شرکت طراحی سایت سه سوت وب متشکل از یک تیم با تجربه و حرفه ای است که بیش از یک دهه است که در زمینه طراحی سایت ،طراحی اپلیکیشن ،خدمات سئو و بهینه سازی سایت فعالیت می کند. شرکت طراحی سایت سه سوت وب تمام تخصص های لازم برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان را دارا می باشد و همواره در تلاش است تا نیروی متخصص ، کارآمد و مجرب را به همکاری بپذیرد تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

اهدافی که در زمینه طراحی سایت دنبال می کنیم:

  •  امنیت بسیار بالای سایت
  • طراحی سایت با گرافیک اختصاصی
  •  انجام بهینه سازی برای گوگل
  • منطبق با نیازها  و خواسته های مشتریبه هیچ عنوان از نرم افزارهای آماده استفاده نکنیم تا مشکلات امنیتی و سئو برای مشتریان به وجود نیاید.
  •  نرم افزار ایجاد شده علاوه بر اینکه دارای هزینه مناسبی باشد قابلیت توسعه با زمان  را داشته باشد.
  • به دلیل کاهش زمان تولید نرم افزار، هزینه تولید  آن نیز کاسته شود تا مشتری نیز از این لحاظ سود ببرد. 

تحلیل نیاز مشتری

تیم فنی  طراحی سایت به صورت حضوری یا تلفنی نیازهای مشتری را برآورد می کنند و پس از بررسی نیازهای مشتری و تحلیل سایت ، طراحی سایت متناسب با نیاز مشتری صورت می گیرد.

گرافیک اختصاصی

آنچه که در مرحله اول جلب توجه می کند و مخاطب را جذب می کند گرافیک سایت است در نتیجه می توانید طراحی سایت با گرافیک اختصاصی را با خیال آسوده به سه سوت وب بسپارید.

استاندارد سازی

سه سوت وب طراحی سایت را به گونه ای انجام می دهد که با استانداردهای گوگل مطابق باشد تا سایت به آسانی بتواند از سایر رقبا پیشی بگیرد و در سطح بالای موتورهای جستجو قرار بگیرد.

 پشتیبانی

طراحی سایت سه سوت وب برای اطمینان بخشیدن به مشتریان خود پس از طراحی سایت،از سایت پشتیبانی می کند تا خدمات دیگری هم را در صورت نیاز به مشتریان خود ارائه دهد.