طراحی سایت املاک

فروردین ۱۷, ۱۳۹۸

home Web design

پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که افرادی هم که اهل استفاده از اینترنت نیستند برای یافتن کمترین اطلاعات در مورد هر چیزی به طور غیر مستقیم با اینترنت و فضای مجازی در ارتباط باشند. به عنوان مثال اگر بخواهند ملکی را خریداری کنند از اطرافیان خود می خواهند در اینترنت جستجویی انجام دهند تا مناسبترین ملک را خریداری کنند.سایت املاک مشخصات کامل ملک و زمین را در اختیار کاربران قرار می دهد تا آنها با توجه به بودجه خود و شرایط مکانی آن ملک و زمین اقدام به خرید و فروش کنند. افرادی که دارای بنگاه معاملات ملکی می باشند با طراحی سایت املاک سریعتر می توانند به اهداف خود برسند . زیرا طراحی سایت املاک به عنوان یک شیوه تبلیغاتی بسیار موثرتر از شیوه های سنتی و قدیمی عمل می کند.

طراحی سایت املاک یک ضرورت برای صاحبان بنگاه املاک

طراحی سایت مشاور املاک این امکان را به شما خواهد داد تا همه افرادی که در زمینه خرید و فروش و ملک و زمین فعالیت می کنند و حتی صاحبان کسب و کارهای دیگر و افراد متفرقه با شما آشنا شوند که شما می توانید از این فرصت بهترین بهره را ببرید. طراحی وب سایت املاک باید به گونه ای باشد که املاک در گروهبندی های متفاوتی قرار گیرند که این گروهبندی می تواند بر اساس قیمت ، موقعیت ، متراژ و … باشد تا کاربران به آسانی بتوانند ملک مورد نظر خود را پیدا کنند . همچنین طراحی سایت مشاور املاک باید این امکان را به کاربر دهد که به آسانی بتواند ملک مورد نظر خود را برای فروش در سایت قرار دهد .

برخی از ویژگی های طراحی سایت مشاور املاک

شرکت سه سوت وب طراحی سایت ارزان املاک را با گرافیک زیبا و جذاب انجام می دهد به گونه ای که کاملا منحصر به فرد باشد و زمانی که کاربران مشغول گشت و گذار در این سایت هستند احساس خستگی و یکنواختی نکنند و به راحتی به اطلاعاتی که می خواهند دست یابند. البته شما می توانید در سایت املاک یک بخش ویژه برای بنگاه معاملات قرار دهید تا بتوانید پروفایل املاک بنگاههای معاملات را در صورت تمایل آنها در سایت خود قرار دهید . آنچه که در طراحی سایت مشاور املاک اهمیت دارد جستجوی آسان و بدون نقص کاربران در سایت می باشد . چون مهمترین فاکتوری که باعث می شود کاربر بارها و بارها به سایت مراجعه کند دسترسی آسان به اطلاعات مورد نظر در کمترین زمان ممکن است که این سیستم با توجه به حجم انبوه تصاویر و اطلاعات باید به نحو مطلوبی پیاده سازی شود.

 

Home Inexpensive Web design

برخی از خدماتی که می توان در سایت املاک ارائه داد:

  • نمایش محدوده ملک و زمین در نقشه
  • معرفی و ثبت املاک جدید
  • معرفی املاک و زمینها برای فروش ویژه
  • تفکیک و جداسازی املاک بر اساس رهن و اجاره ، خرید و فروش و …
  • درج تصاویر و اخبار در رابطه با هر ملک و زمین

مواردی که باید در زمان طراحی وب سایت املاک مورد توجه قرار گیرد:

 در صورتی که شما مجوزهای لازم در رابطه با کد رهگیری را اخذ کرده باشید می توانید در سایت املاک امکان جستجو و پیگیری کد رهگیری و ثبت آن را داشته باشید.

در زمان طراحی وب سایت املاک ،طراحی یک فرم و یا چت آنلاین این امکان را به کاربر می دهد که به صورت آنلاین با شما در ارتباط باشد و در رابطه با ملک و زمینی که می خواهد خریداری کند از شما مشاوره دریافت کند.

نوسانات قیمت املاک را می توانید به صورت نمودار در سایت خود قرار دهید تا مشتریان حتی در مورد قیمت سالهای قبل نیز اطلاعاتی به دست آورند .

شما می توانید در زمان طراحی وب سایت املاک صفحه ای را به خرید و فروش ملک و زمین در خارج از ایران قرار دهید تا ایرانیان داخل و خارج ایران از طریق سایت اقدام به خرید و فروش کنند.

 

طراحی سایت ارزان املاک سه سوت وب

امروزه با توجه به اینکه تعداد بنگاه معاملات بسیار زیاد شده است و در هر کوچه و خیابانی تعداد بسیار زیادی از آنها را مشاهده می کنیم. مسلما افراد شاغل در این زمینه در صورتی به موفقیت دست خواهند یافت که در زمینه تبلیغات قوی تر عمل کنند. از جمله فعالیتهایی که در زمره تبلیغات قرار می گیرد طراحی سایت املاک است . اینترنت ظرفیت زیادی دارد که از این ظرفیت می توانید در بهبود کسب و کار خود استفاده کنید. شرکت طراحی سایت سه سوت وب می تواند در زمینه طراحی سایت ارزان املاک بسیار به شما کمک کننده باشد.